شرکت پارس هرماس در سال 1381 در شهرک صنعتي اشتهارد استان البرز فعاليت خود را آغاز نموده است . اين شرکت با دارابودن پرسنل متخصص، توانمند و ماشين آلات پيشرفته توليدي توانایی ارائه محصولات ذيل را در طيف های گسترده، مناسب با نياز مشتری و مناسب ترين قيمت را در دستور کار خود دارد.
1- توليد انواع محصولات بسته بندی پلاستيکي دارو اعم از بطری هاي فليپ تاپ ، بطری چايلد پروف ، بطری شربت ، بطری هاي سرم و بطری هاي بهداشتي پلاستيکي و قطره چکان در سايز، رنگ و جنس هاي بسيار متنوع
2- انواع درب ظروف بسته بندی دارویی پلاستيکي در سايز، رنگ و جنس هاي مختلف
3- پمپ اسپری رقيق پاش
4- توليد انواع شامپوهاي سر و بدن آقایان ، بانوان و کودکان ، نرم کننده موی سر و انواع سرم هاي شستشوي مو
5- انواع مايع دستشويي ، ظرفشويي و مايع لکه بر
اين شرکت با بهره گيری از فضاي مناسب داراي سالن هاي مجزا تزريق و توليد درب و بطری و سالن اختلاط مواد اوليه توليد شامپو ، مايع دستشويي و ظرف شويي و همچنين دارای خطوط پرکن محصولات بهداشتي و خطوط بسته بندی مرتبط مي باشد.
جمع آوری کليه امکانات توليد و آزمايشگاههای کنترل کيفيت مواد اوليه ، حين توليد و پس از ساخت از ابتدا تا پايان در یک مکان باعث توليد محصول باکيفيت و افزايش رضايت مشتريان اين شرکت گرديده است.
محصولات پارس هرماس مطابق با استانداردها و انتظارات کاربردی مشتريان توليد و از نظر انطباق با خواسته های مشتريان قابل اتکا می باشد.
تمامي آزمايش هاي ميکروبيولوژيکي ، تست هاي پليمری در آزمايشگاه کارخانه پارس هرماس انجام ميشود. همچنين در صورتي که هر يک از مشتريان به نتايج آزمايش خاصي در خصوص محصول توليدي نياز داشته باشد اين خدمات با توجه به خواست مشتري قابل انجام خواهد بود.
اساس و پايه تفکر شرکت پارس هرماس رضايت مشتري است که بر اين اساس رضايت مشتريان مهمترين دستاورد فعاليت اين شرکت تاکنون مي باشد.
در شرکت پارس هرماس آموزش و پيشرفت يکايک کارکنان از اهميت ويژه اي برخوردار است. همچنين واحد تحيق و توسعه ، پيشنهاد و انتقاد مشتريان اين شرکت در رسيدن به اهداف اين شرکت نقش مهمي داشته اند.
ما در تمام مقاطع فعاليت خود ، همواره به قوانين و مقررات پايبند خواهيم بود و نظارت و بازبيني مديريت ارشد در تمام مراحل باعث افزايش سطح رضايت مشتريان شده است.
اين شرکت مفتخر به دريافت گواهي نامه هاي اعتبار سنجي بين الملي از سازمان معتبر جهان در زمينه هاي مديريت کيفيت و توليد شده است و همچنين دارای گواهي نامه هاي استاندارد اجباری محصولات آرايش و بهداشتي و پروانه بهره برداري مرتبط در اين خصوص مي باشد.
اين شرکت با استفاده از مواد اوليه منطبق با تمامي استاندارهاي بهداشتي و غذايي وزارت بهداشت کشور همواره از ايمني بهداشتي و غذايي محصولات خود اطمينان داشتع و همواره سعي در بهبود شرايط ايمني توليدات خود دارد.
حفظ محيط زيست از اصول کاری اين شرکت است و اين شرکت با استفاده از مواد اوليه سازگار با محيط زيست همواره سعي در نگهداری اين موهبت الهي مي نمايد. ما با مراقبت هاي حين توليد سعي بر کاهش هرچه بيشتر تاثیرات منفي ممکن بر محيط زيست را داريم.
شرايط و ضوابط ايمني در محيط کار از اصول غير قابل عدول اين شرکت بوده و تمامي کارکنان وظيفه دارند که با رعايت تمامي نکات ايمني در جهت به حداقل رساندن حوادث کار کوشا باشند.
فلسفه پيدايش اين شرکت رعايت حقوق مشتري ، توليد محصول با کيفيت ، پايداری در حفظ محيط زيست بوده و اين شرکت هرگز از فلسفه خود عدول نمي نمايد.

نام شرکت (انگلیسی): parshermas
نام مدیرعامل: ناهيد هاشمي
آدرس ایمیل: n.hashemi@parshermas.com
تلفن همراه: 09121200974
آدرس ایمیل: commerce@parshermas.com
تلفن همراه: 09369701977
نشانی دفتر مرکزی: تهران، ميدان آرژانتين، خيابان الوند، خيابان 27 پلاک1 واحد 8
نمابر: 88782768
صندق پستی: 15875-3835
نشانی کارخانه: استان البرز، شهرک صنعتي اشتهارد، فاز1، قطعه 485
تلفن کارخانه: 02637778330
رشته فعالیت: محصولات بسته بندی پلاستيک دارویی و توليد کننده محصولات شوينده و بهداشتي
تعداد کل پرسنل شرکت: 50
آیا دانش بنیان هستید؟: خیر
شماره تماس: 88205485-6
کد پستی: 1516618618
نامه درخواست عضویت: Image icon logo.JPG
آگهی آخرین تغییرات روزنامه رسمی: Image icon logo.JPG
کدپستی کارخانه: 158753835

Leave a Reply

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کد امنیتی
جهت احراز هویت، حاصل عبارت را وارد نمایید
5 + 0 =

حاصل عبارت ریاضی فوق را وارد نمایید. به عنوان مثال 1+3 برابر با 4 می‌باشد.